MYROS, DEMRE GROUP çatısı altında faaliyet gösteren, merkezi Antalya'da bulunan, hediyelik eşya ve anı-hatıra eşyası sektöründe faaliyet gösteren bir marka ve organizasyondur. MYROS'un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. MYROS'un odaklandığı ana hedef; dünyanın seyahat edilen bütün seçkin noktalarında, o noktalara özel, hatıra eşyaları üretmek veya tasarımını yaptığı ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapmaktır.

MYROS'un bu hedefini gerçekleştirme yolunda ana misyonu; müşteri taleplerinin düşük adetlerde olması durumunda bile, uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. MYROS'un yukarıda ifade edilen misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı hammadde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda onun iş süreçlerinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde etkin rol almaktır. (Özel ambalaj, barkotlama, paketleme, lojistik, mağaza ve raf düzeni , takibi, vb. ).

Üretim siparişlerinde, müşterilerine sunduğu 3 haftalık teslim süresi, müşterilerinin stok maliyetlerini aşağı çekmede çok büyük katkı sağlamaktadır. Bütün yukarıda belirtilenlerin sonucunda , MYROS başladığı günden bugüne kadarki süreç içerisinde dünyada en çok ziyaretçi alan birçok seçkin noktanın (havalimanları, temalı parklar, hayvanat bahçeleri, akvaryumlar, anıt binaların resmi mağazaları, müze ve ören yeri mağazaları, dini turizm merkezleri, spor kulüplerinin lisanslı ürün mağazaları) , müzik ve film endüstrisinde merchandising faaliyetleri yapan firmaların, Türkiye ve yurtdışında birçok zincir mağazanın, dünyanın değişik noktalarındaki turistik hediyelik eşya toptancılarının tercihi olmuştur.